Головна » Про школу

Про школу


Про школу ...

ДОВІДКА

Про Деснянский навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад –загальноосвітня школа І ступеня»

        Деснянський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад –загальноосвітня школа І ступеня» заснований в 1995 році. Знаходиться у комунальній власності Деснянської територіальної громади.

Заклад складається з двох підрозділів: дошкільного та шкільного у яких функціонують 4 групи для дітей дошкільного віку та 4 початкових класи. В даний час у дошкільному підрозділі виховується 79 дитини: у молодшій групі – 19, у середній групі – 22, у старшій групі - 22, в групі шестерічок -15 дітей,  у шкільному підрозділі навчається 48 учнів, в 1 класі - 15, в 2 класі - 10, в 3 класі -11, в 4 класі – 12  . Навчально-виховний процес забезпечують 13 педагогічних працівників. З них – 6 вихователів дітей дошкільного віку; 1 музичний керівник; 5 вчителів початкових класів.

Серед них: вихователів з повною вищою освітою – 3

З неповною вищою освітою - 3

І кваліфікаційна категорія – 1

Спеціаліст – 2

Молодший спеціаліст – 3

Звання: «Вихователь-методист» - 1

Музичний керівник – молодший спеціаліст

Вчителів з вищою освітою – 3

З неповною вищою освітою - 2

І кваліфікаційна категорія – 2

ІІ кваліфікаційна категорія – 1

Молодший спеціаліст – 2

Звання: «Старший вчитель – 1

       Керівництво закладом забезпечує директор – Федорик Людмила Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи – Вісіцька Тетяна Володимирівна.

       Вихованці та учні постійно беруть участь у різноманітних конкурсах: «Колискова пісня», «Проліски надії», «Кенгуру», «Діти та інші учасники дорожнього руху», «Охорона праці очима дітей», «Святковий настрій».

    Медичне обслуговування вихованців, учнів та персоналу забезпечує старша медична сестра -  Тихолаз Галина Кіндратівна, функціонує медичний кабінет.

Земельна площа закладу -1110,20

Загальна площа приміщення закладу -1375,47

       Навчально-виховний комплекс забезпечений централізованим водопостачанням та каналізаційною системою, облаштований внутрішніми туалетними кімнатами. Має власний опалювальний пункт з двома  побутовими газовими котлами – « Рівнетерм».

       За поточний рік в заклад придбано 45 стільців, для шкільної їдальні, на суму 6 тисяч гривень, 24 стільця для дошкільників на суму 2500 гривень, 2 шкільні дошки на суму 2500  гривень, бойлер на харчоблок на суму 1200 гривень, м’який інвентар на суму 1500 гривень, придбано мультимедійний проектор з екраном. Зроблено ремонт в спальній кімнаті групи «Калинка», поточний ремонт в усіх приміщеннях закладу та капітальний ремонт на харчоблоці на суму 70 тисяч гривень. Завдяки державно-приватному партнерстві замінено кабель, що забезпечує енергопостачання закладу на суму 12 тисяч гривень.

       

Всі новини

Контакти